• OIPIP
  • Direction Lublin, ul. Czechowska 3a
  • Phone 81 536-67-66, 81 536-67-67

Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1 w Bełżycach informuję, że prowadzi nabór na stanowisko pielęgniarki w Dziale Ambulatoryjnych Świadczeń Specjalistycznych i Diagnostyki - 2 etaty.

Wszelkie informacje dostępne pod adresem:

lub nr  tel 81 516-29-24

z poważaniem

SPZOZ Nr1 w Bełżycach tel.81 516-29-24

Polish Medical Mission Vasco Emergency Team to zespół, składający się z lekarzy,  ratowników medycznych i pielęgniarek, którzy udzielają doraźnej pomocy medycznej ofiarom katastrof naturalnych, kataklizmów czy sytuacji kryzysów humanitarnych na całym świecie. Aby realizować swoje zadanie zespół będzie szkolony z zasad pomocy humanitarnej bezpieczeństwa misji, zagrożeń biologicznych, terrorystycznych, a także wybranych aspektów medycyny ratunkowej, tropikalnej i medycyny podróży. Zespół medyczny PMM Vasco EMT będzie pracował zgodnie z wytycznymi i standardami pracy zespołów EMT Typ 1 Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

więcej informacji - tutaj

CRH Żagiel Med poszukuje kandydatki na stanowisko

Pielęgniarka Szkolna

Miejsce pracy: Szkoły Paderewski / Klonowic

Opis stanowiska:

  • Udzielanie uczniom i pracownikom szkoły pomocy medycznej w urazach i nagłych zachorowaniach.
  • Przeprowadzanie testów przesiewowych, kierowanie postępowaniem poprzesiewowym w stosunku do uczniów z dodatnimi wynikami testów.
  • Przygotowanie profilaktycznych badań lekarskich uczniów.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie z zakresu pielęgniarstwa szkolnego lub jesteś mgr pielęgniarstwa.
  • Jesteś osobą dyspozycyjną.
  • Chcesz się uczyć, rozwijać i zdobyć doświadczenie w pracy.
  • Doskonale organizujesz własną pracę.
  • Odnajdujesz się w pracy, która czasem bywa stresująca.
  • Lubisz dzieci i młodzież, czujesz, że pielęgniarstwo to coś więcej niż zawód.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w formie załącznika.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ we Wrocławiu jest nowoczesną placówką, cieszącą się zasłużonym prestiżem oraz posiadającą Certyfikat Akredytacyjny.

Misją Szpitala jest realizacja wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, zapewnienie fachowej kadry medycznej i nowoczesnej aparatury.

Komendant Szpitala ogłasza nabór na stanowisko:

Pielęgniarka – Stacja Dializ

  1. Wymagania w stosunku do kandydatów:

1) wymagania niezbędne:

  1. średnie lub wyższe wykształcenie w zawodzie pielęgniarki,
  2. prawo wykonywania zawodu,

 2) wymagania dodatkowe:

  1. komunikatywność,
  2. dyspozycyjność,
  3. umiejętność pracy w zespole,
  4. mile widziane szkolenia zgodne z profilem Stacji Dializ

  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  1. realizowanie zleconej opieki pielęgniarskiej,
  2. dokumentowanie przebiegu pielęgniarstwa, wykonywania zabiegów i wyników obserwacji oraz przekazywanie informacji wg ustalonych w szpitalu standardów i procedur.

  1. Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  2. świadczenia socjalne, w tym: dofinansowanie wczasów, kolonii, karnetów
    sportowych dla pracowników i ich rodzin oraz system zapomóg,
  3. możliwość rozwoju zawodowego.
  1. Wymagane dokumenty: CV
  2. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

 Dokumenty należy składać na adres: hr@4wsk.pl, w terminie: do 31 sierpnia 2023 r. do godz. 12.00. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław. Dane osobowe Kandydatów przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Kandydaci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Szpitalowi danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane są w „Polityce prywatności danych osobowych” i dostępne są na stronie www.4wsk.pl- zakładka ABC Pacjenta i w Dziale Kadr.

AIDS Healthcare Foundation

PROGRAM MANAGER

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  •  Pomoc CPM (Country Program Manager) w inicjowaniu i rozwijaniu programów krajowych AHF w Polsce;
  • Dbanie o włączanie w strategię programową w Polsce podstawowych wartości AHF;
  • Nadzór zarządczy i techniczny nad programami AHF w Polsce, który obejmuje między innymi: wdrażanie modelu szybkiego testowania AHF (AHF RTP) i podejścia skoncentrowanego na ludziach, wsparcie zespołu realizującego zadania, rozwijanie potencjału i umiejętności, logistykę projektu, bezpieczeństwo i administrację, rozwijanie programu i poprawa jego jakości;
  • Wraz z CPM będzie odgrywać kluczową rolę w opracowywaniu, zarządzaniu i monitorowaniu Programu Zdrowia Uchodźców.
  • Monitoring wdrażania i tworzenie raportów dotyczących profilaktyki, testowania, współpracy z instytucjami zapewniającymi leczenie w programie szybkiego testowania (RTP) i programach partnerskich w Polsce;
  • Wspólnie z CPM opracowanie Program Zdrowia Uchodźców opisujący szczegółowo działania i usługi świadczone na rzecz grup o szczególnych potrzebach oraz jego aktualizacja w celu odzwierciedlenia zmieniających się środowisk i potrzeb.
  • Pomoc we wdrażaniu działań rzeczniczych AHF Europe na szczeblu krajowym i regularne informowanie o zmianach w podejściach związanych z testowaniem i leczeniem HIV, w tym rządowych programach testowania;
  • Zapewnianie widoczności programów AHF i udział w tworzeniu kampanii związanych z AHF RTP i RHP w Polsce;
  • Zapewnienie wsparcia, mentoring i wskazówek dla podwładnych;
  • We współpracy z Zespołem EB (Biura Europejskiego) tworzenie i realizacja wrażliwego kulturowo i odpowiedniego językowo programu szkoleniowego w zakresie poradnictwa;
  • Koordynacja szkolenia personelu AHF, personelu organizacji współpracujących i wolontariuszy w zakresie testów na obecność wirusa HIV, poradnictwa i powiązania z opieką zgodnie z podręcznikiem szkoleniowym AHF Checkpoint;
  • Opracowanie plany rozbudowy sieci testerów i wolontariuszy poprzez szkolenia, wydarzenia towarzyskie itp.;
  • Wsparcie wdrażania nowych planów rozwoju AHF na terenie Polski, z uwzględnieniem polityki zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji - do pobrania tutaj