Ankieta – Zawód Pielęgniarki/Pielęgniarza a pandemia koronawirusa

Szanowni Państwo!

Sytuacja związana z panującą pandemią koronawirusa stała się przyczynkiem do badań wielu środowisk, celem poznania realnych sytuacji oraz prawdziwych emocji,  które towarzyszą w codziennym życiu oraz pracy. Zawód Pielęgniarki / Pielęgniarza jest szczególny w tej sytuacji, ze względu na wzmożone zagrożenia dotyczące bezpośrednio Państwa. Uprzejmie  proszę o pomoc w zdiagnozowaniu obecnej sytuacji, gdyż tylko odpowiedzi osób uczestniczących bezpośrednio w zagrożeniach są w stanie ukazać rzetelny obraz. Często w przestrzeni publicznej pojawiają się nieprawdziwe informacje związane z zawodem Pielęgniarki/Pielęgniarza w czasie pandemii. Pragnę pokazać prawdziwy obraz związany z Państwa profesją. Tylko Państwa odpowiedzi są w stanie pokazać obecną rzeczywistość i prawdę. Dlatego bardzo proszę o wypowiedzenie się w poniższym kwestionariuszu. Do tej pory mogłam liczyć na Państwa życzliwość i zrozumienie, dlatego zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Zależy mi na autentycznych i wnikliwych odpowiedziach.  Wszystkie uzyskane odpowiedzi będą analizowane tylko w zbiorczych wykazach statystycznych i wykorzystane do celów naukowych. Pragnę zaznaczyć, iż ankieta jest anonimowa. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas!

link do ankiety:

Z poważaniem i z podziękowaniem

Jolanta Łodzińska

dr hab. Jolanta Łodzińska prof. uczelni

prodziekan do spraw studenckich i administracji

kierownik Katedry Socjologii Zdrowia i Pracy Socjalnej

Instytut Nauk Socjologicznych