Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnie pracujących zawodowo pielęgniarzy i pielęgniarki, a także też tych, co dopiero rozpoczynają swą ścieżkę kariery do naszych cyklicznych spotkań rekrutacyjnych online, odbywających się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w godzinach 10:00-11:00.  Najbliższe spotkanie już 30 października!

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Obecnie oferujemy pracę w kilku oddziałach naszego Szpitala:

✓ Pediatrii, ✓ Chirurgii Dziecięcej, ✓ Urologii, ✓ Kardiochirurgii, ✓ Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, ✓ Stacji Dializ, ✓ Laryngologii, ✓ Chorób Wewnętrznych z Pododdziałami, ✓ Chirurgii Naczyniowej,  Bloku Operacyjnym.

Dla zainteresowanych prezentujemy również krótki film o kulisach pracy pielęgniarek i pielęgniarzy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu, dostępny pod linkiem: https://youtu.be/tJ-NcjJPl-Q

W załączeniu publikujemy także plakat informacyjny oraz oferty pracy z głęboką prośbą o ich udostępnienie na stronie internetowej izby oraz tablicach ogłoszeniowych.

Zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

ogłoszenie 1