• OIPIP
 • Direction Lublin, ul. Czechowska 3a
 • Phone 81 536-67-66, 81 536-67-67

Uprzejmie informujemy, że członkowie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie mają możliwość skorzystania z programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Właśnie ruszyły zapisy, do wyboru mamy dwie karty:

 1. OFEROWANE WARUNKI CENOWE (opłata miesięczna) - CENY PREFERENCYJNE

 

Ofertę można otrzymać po rejestracji na stronie (link u opiekuna programu). Sama rejestracja nie zobowiązuje do kupna karty. 

 

Link do wyszukiwarki obiektów: https://www.vanitystyle.pl/obiekty

 

 1. MOŻLIWOŚĆ ZGŁOSZENIA OSÓB DODATKOWYCH

 

OSOBY TOWARZYSZĄCE - każdy Członek posiadający aktywny abonament może zgłosić 2 osoby towarzyszące.

 

DZIECI - każdy Członek posiadający aktywny abonament może zgłosić wszystkie swoje dzieci (tj. dzieci własne i/lub przysposobione pozostające na gospodarstwie domowym Członka do 18 r. ż.).

 

III. ZGŁOSZENIE CHĘCI UCZESTNICTWA W PROGRAMIE

 

TERMINY:

 

Do 20-ego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc aktywacji abonamentu należy zarejestrować się na stronie oraz opłacić kartę.

 

SPOSÓB ZGŁASZANIA:

 

 1. Członek poprzez wyżej wymienioną stronę internetową uzupełnia niezbędne dane, czyli: adres email, imię i nazwisko oraz ustala własne hasło do obsługi platformy. Po zakończonej rejestracji wybiera kartę, która go interesuje i opłaca ją, a następnie odbiera pod koniec miesiąca we wskazanym miejscu przez OIPIP w Lublinie.

 

 1. Członek Wyraża zgodę na udostępnienie adresu e-mail do VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, ul. Skierniewicka 16/20, w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.

 

 1. Członek wyraża zgodę na przetwarzanie przez administratora VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, ul. Skierniewicka 16/20,swoich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.

 

 1. Członek wyraża zgodę na otrzymanie informacji handlowej dotyczącej warunków przystąpienia do programu od VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, ul. Skierniewicka 16/20,za pośrednictwem podanego przeze mnie adresu e-mail, zgodnie z art.10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

 1. Członek zaznacza zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

 

 

ISTOTNE INFORMACJE:

 

 1. Członkowie mogą zgłaszać się do Programu w każdym miesiącu kalendarzowym na okres miesiąca.

 

 1. Okres posiadania karty przez Członka i osoby towarzyszącej/dziecka musi się pokrywać.

 

 1. Karta dla osoby towarzyszącej/dziecka musi być tożsama z kartą Członka, tzn. Członka Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie, korzystający z karty FitSport nie ma możliwości zgłoszenia os. towarzyszącej do programu FitProfit.

 

 1. PRZEDŁUŻENIE ABONAMENTU

 

Przedłużenie abonamentu odbywa się poprzez dokonanie płatności internetowej PayU po zalogowaniu się na platformę eVS.

Karta pozostanie aktywna na kolejny okres rozliczeniowy po opłacie w terminie od 1–go do 20–go dnia miesiąca poprzedzającego datę aktywacji karty.

 

 1. REZYGNACJA

 

Brak wpłaty oznacza rezygnację z programu. Moment rezygnacji przez Członka Izby z programu jest równoznaczny z rezygnacją również jego osoby towarzyszącej i dzieci.

 

VII. DYSTRYBUCJA

 

VS zapewnia wysyłkę kart. Karty będą gotowe do odbioru w siedzibie OIPIP w Lublinie, w godzinach otwarcia (poniedziałek-piątek godz. 8.00-15.00), po 29-tym dniu każdego m-ca poprzedzającego miesiąc aktywacji karty.

 

VIII. REKLAMACJE

 

Reklamacje w zakresie płatności można zgłaszać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty zgłoszenia.

 

XIX. OPIEKUNOWIE PROGRAMU

 

Opiekunem programu ze strony OIPIP w Lublinie jest Pan Mariusz Gnat, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Opiekunem programu ze strony VS jest Anna Barszczak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki do pobrania: