• OIPIP
  • Direction Lublin, ul. Czechowska 3a
  • Phone 81 536-67-66, 81 536-67-67

Oferta pracy na stanowisko pielęgniarki w gabinecie zabiegowym POZ CenterMed Sp. z o. o., ul. Weteranów 46, 20-044 Lublin
Wymagania:
- aktualne prawo wykonywania zawodu;
- kurs specjalistyczny w zakresie wykonania i interpretacji zapisu EKG u dorosłych.
- kurs specjalistyczny w zakresie szczepień ochronnych (lub gotowość do ukończenia kursu).
Obowiązki:
- pracę w gabinecie zabiegowym POZ (wykonanie: zapisu EKG, szczepień ochronnych, podawanie leków różnymi drogami i technikami zleconymi przez lekarza, pobieranie materiału analitycznego do badań, wykonanie innych zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych);
- realizacja programów profilaktycznych;
- edukacja zdrowotna pacjentów.
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia;
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 –18:00 w systemie 2-zmianowym;
- formę zatrudnienia do uzgodnienia – możliwy etat (preferowane), część etatu, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza;
- możliwość rozwoju zawodowego zdobycia dodatkowych kwalifikacji.
Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość obsługi komputera w zakresie umożliwiającym prowadzenie dokumentacji medycznej i obsługi pacjentów;
- doświadczenie na stanowisku pielęgniarki;
- doświadczenie w pracy z dziećmi - w punkcie szczepień i/lub pobrań krwi;
- kurs specjalistyczny w zakresie: ordynowanie leków i wypisywanie recept; wywiad i badanie fizykalne, wykonanie badania spirometrycznego;

O nas:
Grupa CenterMed to polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną. Udzielamy świadczeń profilaktycznych i zdrowotnych na najwyższym możliwym poziomie jakości. Korzystamy i rozwijamy szeroko pojęte innowacje w medycynie, zwłaszcza w zakresie e-zdrowia. Działamy zgodnie z zasadami sztuki medycznej, doświadczeniem personelu i osiągnięciami naukowymi.
Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CenterMed Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, Plac Sobieskiego 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferta pracy dla pielęgniarki w Szkole Podstawowej, 2-3 razy w tygodniu, umowa zlecenie.

Kwalifikacje:

  • mgr. pielęgniarstwa lub
  • specjalizacja piel.rodzinne lub
  • specjalizacja piel. pediatryczne lub
  • kurs kwalifikacyjny środowisko nauczania i wychowania.

Kwalifikacje mile widziane, ale rozpatrzymy każdą ofertę.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARS MEDICA zatrudni pielęgniarkę na stanowisko Pielęgniarka POZ i medycyny szkolnej.

Tel. kontaktowy 609-640-031.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny (USK) w Opolu

STANOWISKO: Pielęgniarka/Pielęgniarz
RODZAJ ZATRUDNIENIA: umowa zlecenie/ kontrakt/ umowa o pracę

więcej