• OIPIP
  • Direction Lublin, ul. Czechowska 3a
  • Phone 81 536-67-66, 81 536-67-67

4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ we Wrocławiu jest nowoczesną placówką, cieszącą się zasłużonym prestiżem oraz posiadającą Certyfikat Akredytacyjny. Misją Szpitala jest realizacja wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, zapewnienie fachowej kadry medycznej i nowoczesnej aparatury.

Komendant Szpitala ogłasza nabór na stanowisko: Pielęgniarka.

1. Wymagania w stosunku do kandydatów:

  1. wymagania niezbędne:
    1. średnie lub wyższe wykształcenie w zawodzie pielęgniarki,
    2. prawo wykonywania zawodu,
  2. wymagania dodatkowe:
    1. komunikatywność,
    2. dyspozycyjność,
    3. umiejętność pracy w zespole,
    4. mile widziane szkolenia zgodne z profilem wybranego Oddziału.

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. realizowanie zleconej opieki pielęgniarskiej,
  2. dokumentowanie przebiegu pielęgniarstwa, wykonywania zabiegów
    i wyników obserwacji oraz przekazywanie informacji wg ustalonych
    w szpitalu standardów i procedur.

3. Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  2. świadczenia socjalne, w tym: dofinansowanie wczasów, kolonii, karnetów sportowych dla pracowników i ich rodzin oraz system zapomóg,
  3. możliwość rozwoju zawodowego.

4. Wymagane dokumenty:

  1. CV,
  2. kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

5. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław. Dane osobowe Kandydatów przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Kandydaci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Szpitalowi danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane są w „Polityce prywatności danych osobowych” i dostępne są na stronie www.4wsk.pl- zakładka ABC Pacjenta
i w Dziale Kadr.

Prywatny Dom Opieki dla Osób w Podeszłym Wieku i Niepełnosprawnych w Nałęczowie zatrudni Panie Pielęgniarki/ Pielęgniarzy.

Praca w systemie dyżurów 12-godzinnych (07:00-19:00 i 19:00-07:00) 7 dni w tygodniu lub w systemie 8-godzinnym  przez 5 dni w tygodniu.

Forma zatrudnienia: umowa-zlecenie

telefon kontaktowy: 516018200;  501037543.

Fundacja Fundusz Współpracy w związku z realizacją projektu: Najpierw mieszkanie - innowacyjne metody trwałego rozwiązania problemu chronicznej bezdomności u osób z zaburzeniami psychicznymi, poszukujemy pielęgniarki/pielęgniarza lub ratowniczki/ratownika medycznego do pracy na terenie Warszawy. Czytaj więcej...

 Pielęgniarka – badania przesiewowe na terenie szkół podstawowych w Lublinie (w Programie Jedz z głową)

Miejsce pracy: Lublin

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizację w zakresie pielęgniarstwa pediatrycznego lub medycyny szkolnej – mile widziane
  • min. 3 –letnie doświadczenie w pracy z dziećmi
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • optymizm, uśmiech i chęć niesienia pomocy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • przeprowadzanie na terenie szkół podstawowych populacyjnych  badań przesiewowych, pomiarów masy ciała, oceny postawy ciała dziecka, wykonanie testu wydolnościowego i pomiaru ciśnienia tętniczego krwi
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • tworzenie planu postępowania prozdrowotnego dla dzieci objętych badaniem
  • tworzenie dokumentacji dzieci badanych

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • możliwość udziału w programie profilaktycznym Fundacji Medicover
  • pracę w pełnym  wymiarze godzin (ok. 7-8 godz./ 5 razy/tydzień) – praca w godzinach pracy szkoły
  • pracę w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenia

 Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy link.